Bmw Servisi – Kartal Bmw Servisi
trende
Bize Ulaşın
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve teknik destek almak için lütfen bize ulaşın
Bize Ulaşın

BMW Servisi Hizmetimiz

Anasayfa » BMW Servisi Hizmetimiz

BMW Servisi

BMW’NİZE YAKIŞAN PERFORMANS, KALİTE VE KONFOR BİR ARADA.

Periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarım işlemleri, hızlı randevu ve servis sistemi Kartal BMW Servisi’nde.
BMW’nize özel teknolojik altyapı, alanında uzman ekip ve kusursuz bir servis deneyimi ile BMW’niz ile kesintisiz sürüş keyfi için her şey hazır. Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan BMW’niz için özel takım ve diyagnoz araçlar gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış BMW’nizde bu ihtiyaç üst seviyededir.

Randevu Süreci

Bakım onarım işlemleri için, servis süreci öncesinde, servis planlama danışmanı ile temasa geçerek randevu almanız, servislerimizin size daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmasına olanak tanır. Hasarlı aracınızın işlemleri için randevu almadan aracınızı servisimize getirebilirsiniz.

Müşteri Kabul

BMW’nize alınan servis randevu günü ve saatine bağlı olarak, otomobiliniz servise geldiği zaman ilgili servis danışmanına yönlendirilir. Müşteri kabul ile BMW’nizin mevcut işlem talebi hakkında ilgili servis danışmanları ile görüşmeye başlıyorsunuz.

Araç Kabul

Müşteri kabulünün ardından servis danışmanı ile birlikte, işlem görecek BMW’nizin yanına giderek bakım ve onarım talepleriniz, varsa arıza detaylarınızı aktardığınız ‘uzman ekibimizin yönlendirmelerini içeren’ görüşmedir.

Bakım & Onarım

Konusunda uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile, marka standartlarımızın gerektirdiği atölyelerde arıza kayıtlarının detaylıca son teknolojiye uygun cihazlar ile arandığı ve bulgular ışığında gerekmesi halinde orijinal BMW parça kullanımları ile bakım & onarım süreci tamamlanmaktadır.

Teslimat 

Eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen bakım onarım süreci sonrası, gerekli son kontroller konusunda uzman atölye yöneticileri tarafından gerçekleştirilir. Araç kabul esnasında belirtmiş olduğunuz tüm taleplerinizin karşılanıp karşılanmadığı kontrol edilerek, iş emrinde mutabık kalınan işlemlerin gerçekleştirildiğinden emin olunur.

BMW’nizin tekrar trafiğe çıkışına uygunluk durumu, mükemmel sürüş keyfine kaldığınız yerden devam etmek için genel kontrolü yapılarak temiz bir şekilde teslimatı gerçekleştirilir.

kartalbmwservisi.com